Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prudka bolest semmenníka v jednom bode

Dobry den, druhy den pozorujem taký problém ze ked sa dotknem praveho semmenníka v jednom bode, konkretne je to asi nadsemmeník lebo je to navrchu, no a ked sa toho dotknem tak to velmi zabolí ze ma až mikne, lavy semmenník ma nebolí vobec. Miesok nie je scervenaný ani nemam teploty. Mohlo by sa jednat o nador? dakujem, zvazujem vysetrenie u urologa

Karle, jednou jsem hledal informace o jakémsi uro-problému a něco jsem našel v nějakém časopise "urologické rozhledy" či tak nějak. Ve dvou dílech tam byly zážitky nějakého našeho význačného urologa-profesora-docenta (či koho), kde popisoval, s čím se setkal. Byly tam i fotky. Naprosto NEUVĚŘITELNÉ, čeho jsou někteří schopni. Mj. tam byl popisován i případ, kdy nějaký nespokojenec s velikostí šourku (a smála se mu prý partnerka/manželka), předmětný šourek upevnil ve svěráku na lyže a nožem na řepu dle něj zbytečně přebývající část odřízl. Pak to asi nějak zašil, další podrobnosti si již nepamatuji. Možná to mám někde v archivu stažené...

Já znám kutila, který si v zubu zalomil vrtáček. Ono se z toho dělá moc velká věda, už jsem pod dozorem primáře na horách zašíval chlapa s tržnou ránou, protože doktor toho moc vypil a necítil se na to. Jen jsem musel slíbit, že z pacoše nebudu vyndávat orgány.

V prvé řadě: zdravotní potíže se řeší u lékaře a ne na internetu.
A nyní k věci: je třeba mít na paměti, že jde o silně inervovanou část, kde se navíc stýkají různé struktury a aby toho nebylo málo, je tato část poněkud nechráněná. Může se tedy klidně stát, že dojde k jejímu přiskřípnutí při nezvyklém pohybu, případně může jít také o zánět, který může mít více příčin (bakteriální infekce močových cest, či pohlavně přenosné choroby). Každopádně, a již se vracím k první větě, je třeba, aby váš stav neprodleně posoudil urolog.
Na nádor samozřejmě myslí při obdobném problému asi každý, pravdou ale je, že infekce či zhmoždění je mnohem častější.

Šupky, na jak my znalci říkáme, na ornitologii.
Měl jsem podobný bolestivý problém, horšilo se to a pak to bolelo i při chůzi jak se příslušenství v gatích mlelo. Byl to zánět varlete.
I kdyby ses styděl sebevíc, nakonec tě bolest donutí odhodit stud skončíš v ordinaci.