Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prázdnota a osamělost

Ještě před pár hodinami sem byl happy a teď mě popadla samota a prázdnota, nemám žádné zvíře (měl sem kotě které přejelo auto), nemocného tátu, a rozvedené rodiče. Přijdu si strašně osamělý a prázdný. Dřív sem nechápal proč to někdo cítí, ale už to asi chápu je mi 19, a nevím co mám dělat abych nebyl sám, určitě si mám najít holku, i kdyby mě nějaká chtěla tak jsou to všechno stejně mrchy co nechtějí lásku, pokud nejsou tlusté, ale prostě se s nějakou holkou jenom mazlit, nepotřebuji se"x, prostě s ní někam chodit třeba do kina, bowling atp. Aniž by to byla zlatokopka a byla aspoň trošku pěkná. Jenže to nemá asi smysl protože je to hodně těžké. Mám chuť se i zabít z té prázdnoty v životě. To že neumím češtinu by psát nemusíte já ji umím ale chci se jen vyzpovídat, a ne psát diktát. Jak lidé řeší tu prázdnotu v životě?

Ideální je prázdnotu pozorovat, ale to bez vedení nikdo dokáže a musíš na to mít hodně velký koule. Většina lidí se jí vyhýbá prostě tím, že se neustále něčím zaměstnává, prací, koníčky, zábavou nejrůznějšího druhu, a čeho se nejvíc děsí je nuda. Utíkají tak od opravdového řešení a čím víc se zaměstnávají, tím víc tomu říkají že "žijí naplno". Ve skutečnosti jsou ale "mrtví".