Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radegast RATAR - kdepak

Zdravím, už dlouho se snažím sehnat toto novější pivo a pořád narážím na vykoupené regály v Globusu. Prosím poraďte, kde všude jste na něj narazili?! Zaslechl jsem Kaufland
(Jsem z Brna) Děkuji

No tak definuj, když už's takovým znalcem. Chuť piva, které je spíš sodovka (většina desítek), se odvíjí od polského sladu (v té lepší rovině), kde se prohánějí krysky a potkani. V mládí /mém/ jsem konzumoval Radka osmičku (sorry, to byly tehdy Nošky), chutnaly líp, než dneska Radek10 (nemluvě o procentu alkoholu). Fasovali jsme basu na šichtu. Pod dvanáctku ležáka Radka neumím jít. Pilsner je šit, naprosto jej strčí do kapsy Staropramen jedenáctka. Do řiti se strč sám.