Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to alergie nebo koronavirus ?

Dobrý den, už dlouho (déle než dva týdny) mám kašel, bolí me hlava, mám průjem. Na testech jsem nebyla, ale byla jsem u paní doktorky a ta říká, že to je alergie. Předepsala mi prášky na alergii a sprej do nosu. Už déle než dva týdny si beru prášky a stříkám si do nosu, ale nelepší se to. Je to opravdu alergie, koronavirus, nebo jiná nemoc ?

Při dnešní (a před 2 týdny ještě větší) přestrašenosti koronavirem pochybuju, že by doktorka při sebemenším náznaku podezření něco takového zanedbala. Teda pokud jsme už i v tomhle nedohnaly spojené státy - narážím na tu historku kdy pán přišel k doktorovi, že má asi ebolu, protože se vrátil z afriky a má přesně ty příznaky a doktor ho poslal domu, že to neni ebola, ale nevim už co.
Pokud si vzpomínám - k doktorům zase tolik nechodim - , tak většinou instrukce doktora vypadají tak, že pokud by se to nelepšilo nebo horšilo, okamžitě volat nebo přijít.