Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daňové přiznání

Ahoj,
mám takový problémek.
Vždy mi v práci dělali daňové přiznání, létos se to finanční asi nechtělo dělat, tak mi to vrátila, mám si to udělat sama.
Vůbec tomu nerozumím ani dle návodů.
Myslíte, že mi s tím na úřadě pomohou a vypočítají, když přijdu pouze s potvrzením o zdanitelných přijmech?
Děkuji.

V práci ti opravdu dělali daňové přiznání (které bys musel podepsat a odevzdat na FÚ)? Nebo jenom roční zúčtování daně (daň ti vypořádal zaměstnavatel)?

Úředník na FÚ ti to bude těžko zpracovávat, snad jako fušku za kafe/čokoládu/flašku.
Máš opravdu jen příjmy z práce? Nějaké slevy, odpočty (děti, manželka, hypotéka, penzijní/životní pojištění)?