Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Silikonový náramek

Ahojte lidi :-) prosim vás nezlobte se že se ptám kvůli takovýhle maličkosti ( ptám se protože je to srdcová záležitost dostal jsem ho od jedné slavnější osoby ) ale mám silikonový náramek a je mi trochu větší nevíte jak by šel trochu zmenšit ? Předem vám moc děkuji za veškeré rady.

Ak ide o silikónový kaučuk tak to môžeš len rozrezať, skrátiť a spojiť - mechanicky (háčik, nit, môžeš tiež použiť nejaké diely z náramku na hodinky). Lepidlo neexistuje. Zohriať a zdeformovať to tiež nejde. Je to materiál, ktorý je na molekulárnej báze zreťazený podobne ako prírodný kaučuk (guma). Teda najlepšie bude, ak si kúpiš nový, menší.