Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubytování - počet osob

Zdravím, má tu někdo zkušenosti, jak to mají hotely s počtem osob? Jde o to, že mám na příští měsíc rezervovaný dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu, podle informací se platí cena za pokoj a ne počet osob. Je tam napsáno, že maximální počet osob v pokoji jsou dvě, ale když si stáhnu rezervaci, je uvedena jedna.

Shodou okolností došlo ke změně a právě bych potřeboval, abychom byli v pokoji dva, ale s tímhle nemám zkušenosti. Nemáte někdo zkušenosti, jestli je to možné? Samozřejmě jsem psal na hotel, ale zatím nic a zajímají mě vaše názory. Přeci jen pokoj je zaplacený a píšou max. dvě osoby. Potom je tam právě ještě jednolůžkový, ale ten nemám, mám dvoulůžko a zvolenou jendu osobu, v informacích je max. dvě.

To by určitě bylo, ale je to hotel v cizině a podle informací nemají na telefonu podporu anglicky. Psal jsem email, ty anglicky berou, ale zatím nic, tak mne spíše zajímají nějaké zkušenosti, jestli někdo má co od toho čekat.

Podle mého názoru, pokud máš rezervovaný dvojlůžkový pokoj a bude obsazen 2 osobami, pak to pro ně problém nebude.
Co se týká ceny, zkus si udělat rezervaci na dvojlůžkovém pokoji jedna a dvě osoby a koukni se, cena by se měla rovnou u rezervace počítat. Odesílat to nemusíš.