Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povolené prečerpanie na účte SLSP

Zdravím, povolil som si na svojom účte povolené prečerpanie, a vôbec som nepochopil, ako to funguje.

Pôvodne som čakal, že keď si povolím prečerpanie, môžem ísť do mínusu povolenej sumy, a potom napr. z výplaty sa mi to odpočíta.

Ale keď som teda podpísal žiadosť, a schválili mi ju, tak som na účet dostal +50,00€. Ako to teda funguje? úroky platím len za prečerpanú sumu?

Zavolaj do SLSP, kazda banka ma ine pravidla.
Napriklad TB ti ukazovala dve sumy...disponibilny zostatok a pod nim vlastne prostriedky. Rozdiel medzi nimi bli prachy banky.
Ano uroky sa platia len za precerpanu sumu (+cas kolko trvalo precerpanie).
Kontokorent je blbost, viac sa v tomto pripade oplati kreditka.