Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy so vzťahom

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu...S priateľom sa poznáme už skoro rok,ale sme spolu len pár mesiacov.Odkedy sme sa spoznali ma priťahoval,ale nechcela som sa hrnúť do vzťahu, pretože som mala za sebou jeden rozchod.Rozišla som sa ja s ním, pretože som mala pocit, že tam nie je tá "chémia".Nemám pocit ,že by tomu niečo predchádzalo,proste iba tak z ničoho nič ma prešla zamilovanosť.Toto isté sa mi deje s terajším priateľom. Vadí mi, keď sa ma veľa chytá,sex nepotrebujem(aj keď nám to spolu klape),vadia mi jeho otázky...Je na môj vkus dosť málo komunikatívny, nesnaží sa rozvíjať debatu, často sa s ním nudím. Takže sa chcem opýtať,kde nastala podľa vás chyba?Všetko toto vie ,snaží sa zmeniť, ale tieto veci sa asi zmeniť nedajú, či? Prečo sa začnem po nejakom čase nudiť vo vzťahu? Cítim sa úplne hrozne a netuším čo s tým.

loading...

sex nepotrebujem

A co on, on taky nepotřebuje? To bych tě poslal rychle k vodě, s takovým přístupem.
Když si spolu nemáte co říct, ukonči to, protože to nebude lepší. Přes všechny sliby o změnách, nikdo se nezmění hodně a trvale.
Protože jakmile začneš mít o vztahu pochybnosti, je vztah ztracený. Pokud někoho miluješ, ani chvíli neuvažuješ o tom, jestli s ním zůstat, nebo ne. A pochybnosti po roce vztahu, to je dost brzo na to, že hledáš partnera na celý život.

Chlap obvykle mlčí (svědek němý). Ber to jako dogma, popř. jeho "dobrou stránku". Vlastní zkušenost: moja mele pantem od rána do večera, já pracuju a jen kývu palicí (mnohdy nevím na co). Pokud vám to vyhovuje v intimních chvílích, netřeba nic měnit. Němá manželka - hrůza pomyslet... Jen názor chlapa.