Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se seznamit?

Zdravim, mel jsem par vztahu ktere vzdy byly ukonceny po 2 letech,vztahy jsem ukoncil ja, protoze protejsek si zacal v poslednich dnech vztahu myslet ze muze vse, tak jsem ji hodne rychle musel vysvetlit ze to tak neni. Posledni vztah jsem mel pred 3mi lety, od te doby jsem si rikal ze to prijde samo a najdu jiny, jenze nic se nedelo, jedine co se delo ze se o me mluvilo jako o " peknem klukovy z mesta" a to je asi tak cele,seznamky ani nic takoveho jsem nikdy nepouzival, kazdopadne celkem jsem mel asi 4 vztahy, kazdy z nich trval vetsinou 2roky cca, no ale ted k problemu, jiz brzy mame jit s kamaradama stanovat k vode, kazdy si tam bere pritelkyni, a asi chapete ze az tam prijdu ja jako sam, tak to bude divny, nehledam si pritelkyni jen kvuli stanovani, celkove mi prijde uz ze mi to vse chybi, muj zivot jde ale takovym smerem ze spis ani nemam moznost nekoho potkat, v praci zadne holky, a vetsinou chodime s klukama o o samote na pivko napr ven, a podobne, a pak doma, takze se ani nemuzu divit, takze co by jsem mel zmenit aby jsem potkal nejakou holku? Stydlivy nejsem, s holkama mluvit umim, a to je ani nemusim znat vubec.. ono ani neni kde koho oslovit, kdyz nejsem v holcicim kolektivu nikdy... o me: 24let, 190cm 72kg,hubeny a se smyslem pro humor, jsem takovy ten kluk co se niceho neboji, a nebere si servitky se da rict, sebevedomi urcite nizke nemam, vzdy jsem pozitivni a naladeny, a hlavni problem vlastne je ten ze se na me lepi same 15cky nebo 16cky o ktere nemam zajem v mem veku(vypadam tak na 20)

Diky za rady hosi.

Zkus nějaký kroužek - tím je myšleno - najdi skupinu lidí, která má společný cíl nebo zájem. Je potřeba aby tam chodili taky nějaké holky ovšem zrovna ty balit nemusíš, zkusil bych třeba jejich kamarádky....