Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uživatelka chce po mně tel číslo

Dobry den prosím vás co mám udělat když uživatelka chce po mně tel číslo já ji nemám uloženou mem mobilu kontaktech ohledně mobilní aplikaci whatsp mesenger ohledně videohovoru a tak podobně co mám udělat Děkuji
Změna idiotského předmětu, původně: Poradna (karel)

Řešení:

Vymyslet a nazvat dotaz do poradny Poradna muselo dát práci.:-)
Až jí dáš to číslo a ona se ozve, že jí máš pak volat sám, tak se hlavně ujisti, že nevoláš na drahou placenou linku nebo někam do ciziny.Lidé jsou různí a ženy zvlášť.
A moc nečekej, že se do Tebe na seznamce nějaká kráska okamžitě a nezištně zamilovala.