Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Syn se bojí chodit do školy.

Zdravím mám otázku. Mám 12 leteho syna a svěřil se mě že občas se bojí chodit do školy. Neřekl proč. Myslíte mám to ohlásit třídní učitelce ? Děkuji moc.
Zamykam, cas sa da stracat aj na zmysluplnejsimi vecami, ako odpoved na nahodne generovane slova tomuto podivinovi. (fleg)

Psycholok našel u syna Uzkostlivost. Mě zajímá je možné aby děvčata byli ve třídě hrube a posílali syna platit svačiny ? Je možné že si chlapcí o přestávce plivají do čaje ? Máma to do roku 90 nezažila a je ročník 58 . Děkuji moc.

Tak v dnešní době to ředitel bude muset vyšetřit a řešit.I když zrovna o prázdninách toho moc neprošetří.Protože kdyby zvláště to údajné plivání do čaje neřešil a někdo se to dozvěděl nebo to nahlásil, tak mu hygiena zavře celou školu kvůli možnému nakažení covidem.A úmyslné šíření nemocí je u nás trestný čin, i když děti by z toho stíhání neměly.Ovšem vyšetřit a hlavně to všem žákům vysvětlit musí určitě.
S problémy se se synem obraťte i na psychologa, po internetu to nikdo na dálku nevyřeší.