Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký Sodastream

Zdravim,
Aký Sodastream výrobník kúpiť. Je nás doma dvaja dospelí a tri deti a pitný režim dodržujete kvalitativne aj kvantitatívne, takže sa toho u nás vypije dosť a tie plastové fľaše mi už lezú hore krkom. Väčšinou síce pijeme iba čistú vodu so sirupom, ale každý si dá rád občas niečo bublinkové. Diky za typy. Na cene nezáleží, hlavne, aby to malo dlhú životnosť. Prípadne rady čo si k tomu dokúpiť.
PV

Dobrý den, doporučujeme vypít minimálně 8 litrů vody plné plastů a neodfiltrovaných estrogenů z hormonálních antikoncepcí denně, pocit žízně klame nás, i náš mozek. Soda stream bych doporučil ten nejdražší co je, voda z kohoutku neobsahuje dostatečný počet čaker.

Mám klasický mechanický Sodastream už několik let a pořád je v pohodě, funguje bez problémů. Výměna plynové bombičky je jednoduchá, výroba sycené vody taktéž, myslím, že to zvládnou i děti. Lze koupit i elektrické, mě osobně se to zdá jako zbytečnost. Můžeš taky koupit různé sirupy, podle chuti, je toho spousta.

https://vyrobniky-sody.heureka.cz/sodastream-jet-white/specifikace/#section
https://stavy.heureka.cz/f:15744:21773303/?gclid=Cj0KCQjwg8n5BRCdARIsALxKb94Hra0AlHpui3SZzJEkkdEdS6qLN6AUwSyORq-zUagEl97AG6NtGBYaAsM-EALw_wcB