Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest čelisti

Dobrý den, bolí mě čelist, kde se spojuje horní a dolní čelist (na levé straně). Nemohu zívat a ani hejbat dolní čelistí doleva, protože to jinak strašně bolí.. Co by to mohlo býti? A kam popřípadě zajít?
Děkuji.

Zajdi si na zubní pohotovost v okolí, kde mají rentgen. Já měl podobný problém. Po dlouhém odkládání mě to stejně donutilo. Po rentgenu stomatochirurg řekl, že mně špatně rostou osmičky a ukázal mně rentgen a vysvětlil, že je potřeba to vyndat, ale na tohle že si netroufá, tak mě poslal do Brna a doporučil, ať se nechám přispat, že je to fakt masakr a budou muset sekat do kosti. Třeba to nebude tvůj případ, je to hodně nepříjemné. Každopádně si ten rentgen nechej udělat.

Já bych asi začal u toho zubaře. Můj zubař má ráno vyhrazené pro bolestivé případy. Nejhorší co se ti asi u něj může stát je, že ti vynadá, proč ho zdržuješ, s takovou maličkostí co může počkat.
Ale co když to počkat nemůže?
To se ti stalo z ničeho nic nebo že ti někdo dal jednu přesdržku?