Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na práci při MMA

Zdravím, mám na Vás takovou prosbu.. Můžete mi sem prosím napsat par tipů, jakou práci bych mohl dělat při dělání MMA? Napadají mě pouze vyhazovac v nočním klubu, taxikář a pak nějaké práce co se najdou jako jednosmenne, třeba ranní. Jde o to, ze od nějakých 16:00 do 21:00 mám trénink, který chci mít za každou cenu. Prosím ušetřete mě hloupých kecu a tipů napr.:”gigolo” apod.. Díky za tipy :) Mějte se.

Třeba programátora, když budeš dobrej, práce z domova a je fuk, jestli ráno nebo večer, větší projekty jsou na měsíce a roky, slušný peníze, zajímavá práce ... otázka je, co umíš a co jsi schopný/ochotný se naučit a udělat pro svůj cíl ... počítač a připojení, jak vidno z dotazu, už máš, čili další finanční investice netřeba, zato čas a práce nutná ...

Nevim co to je MMA (duck říká smíšená bojová umění, zase jsem chytřejší). Chtěl jsem navrhnout revizora MHD, ale to asi není ono. Leda takového na nějaké těžší případy, kdy se normální revizoři tváří, že neexistují, pokud nejsou někde schovaní. Ale co třeba policie.

Prave, ze jsem teď studoval na policejní škole, přímo po MV, ale práce u policie si zada smennost. 12ky a 24ky dělat fakt nemůžu, priorita jsou stále tréninky, které mám každý den. Chápu, pro lidi co vnímají žití jinak je to asi divny, ze nechci nějakou supr práci, ale proste potrebuju nějakou ?.