Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hormonálne problémy

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by ste mi nevedeli poradiť nejaké vitamíny alebo tablety na zlepšenie hormonálnej sústavy, mám zdravotné problémy som po operácii ľavého semenika, a moje spermie sú neni v najlepšom stave ale to bolo už pred operáciou, nie je to ideálne a dá sa hovoriť už o neplodnosti skoro a to mám len 18 rokov doktori mi nic neporadili čo mám robiť len čakať polroka rok stále bez žiadnych odporúčaní len chodiť na spermiogram každý polrok už som skoro rok od operácie a nic sa nezmenilo , známy odporučili že mám skúsiť nejaké vitamíny na možnú reprodukciu alebo tak alebo na zlepšenie aspoň trosku , ja viem že nie je nic poriadku stále som podráždený nervózny a všetko a myslím si že to súvisí stymto smutny a podobne .... keďže mám nízku hľadinu hormónov a doktori nic že do budúcna sa uvidi , ale chcem aspoň skúsiť za vyskúšanie nic nedam ďakujem

Splietas veci spolu nesuvisiace.
Za prve nepises o aky hormon sa jedna, ale pravdepodobne ti ide o testosteron. Zdvihnut umelo hladinu testosteronu nie je problem, horsie su tie vedlajsie ucinky (umelym zvysovanim potlacas prirodzenu tvorbu a stavas sa tak defacto zavisly na liekoch, pretoze po ich vysadeni budes na tom horsie ako ked si zacal).
Na tvorbu spermi a ich kvalitu vsak nevplyva len testosteron, navyse nejde len o pocet spermii na 1ml, ale aj o ich kvalitu, cize ako pohyblive su.
Z celeho popisu mam pocit, zeby si mal zacat riesit skor svoju hlavu ako kvalitu a pocet spermii.