Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlášení o bezinfekčnosti koronavirus.

Mám se zúčastnit akce, kde po mně budou chtít prohlášení o bezinfekčnosti, prý to tam dostanu k vyplnění. Ale rád bych si to vyplnil už předtím, abych to na recepci mohl jen odevzdat. Hledal jsem, jestli najdu nějaký vhodný formulář co bude stačit jen podepsat a uvést datum, ale na co jsem narazil, to je většinou formulované pro děti na tábor nebo do školy.

Abych to nemusel vymýšlet sám, nevíte někdo, jestli se nějaký univerzální formulář prohlášení o bezinfekčnosti co se týká koronaviru dá stáhnout, abych na něm nemusel nic měnit a na recepci by mi ho uznali jako platný?

Tady nejde ale o potvrzení o negativním testu, ale jen o čestné prohlášení.

Prohlašuji, že:
• není mi známo, že bych měl/a aktivní onemocnění COVID-19 či jiné přenosné onemocnění,
• není mi známo, že bych přišel/a do kontaktu s osobou, která výše uvedeným onemocněním trpí, a nebyla na mne z toho důvodu uvalena karanténa, • netrpěl jsem v posledních třech týdnech a netrpím zhoršením zdravotního stavu ve smyslu kašle, dechových obtíží či zvýšené teploty, pocitů celkové slabosti či bolestí svalových skupin nebo více kloubů, • během minulých tří týdnů jsem nepobýval/a v zahraničí.