Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem gay ?

Ahoj vsem ... mam asi problem a nevim jak s tim dal ....
Sex s zenami mi nikdy nesel ted jednu mam a to casto koukam na porno aby vubec neco bylo.
casto se sam uspokojuju pusou (autofelace) pred zrcadlem a v zenskem obleceni.
chtel jsem vyzkouset i chlapa ale horni cast muzskeho tela je mi odporna takze se mi to nechce ai zkouset.
chtel bych zkusit shemale - taky koukam casto na porno tohoto typu - ale to i na obycejne na gay porno nekoukam.

Vse co pisi myslim vazne jen je to divna kombinace a ja nevim kde vlastne jsem.zajimaji me vase nazory a duvod proc ten nazor mate ( komenty typu buzno zkus jist maso prosim nepiste)

dekuji vsem.

loading...

No a co, chceš k tomu jeste zatleskat nebo nevim? Nebo chceš udělit značku,řád? Delas snad tyto veci na verejnosti a pohorsujes okoli nebo kde je problem? Nekdy staci jen vypnout porno, a zacit neco delat. To ti samozrejme orientaci nespraví, ale ten mozek začně lepe fungovat.