Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víno a žáha

Ahoj, chtěl bych poradit z jakého druhu vína nejméně "pálí žáha" pokud se to dá říct?! Mám velké problémy s žáhou a nerad bych kupoval něco po čem bude zle. Děkuji za tipy a zkušenosti.

40 let mých zkušeností - nepálí mne žaludek z žádného červeného vína, nebo šumivého vína, pálí mne z každého bílého nebo ze syceného bílého vína, tak jako z česneku, smažené cibulky atd. Když si před konzumací vína dám tabletku Ranisanu, víno mne nepálí.