Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tukové Bulky

Zdravím lidi. Mám takový problém. Dělají se mi po těle různě velké tukové bulky a to od velikosti hrášku až po velikost většího oříšku. Mám jich asi 200ks. Poraďte prosím co s tím dělat. Děkuji

U lékaře jsem samozřejmě byl. A bylo mi právě řečeno, že to jsou tukové bulky. Vyřízli mi jich asi dvacet a řekli mi ,že jedině vyřezávat. Jen jak asi budu vypadat po vyjmutí 200 ks?
A tak jsem se zeptal jestli by někdo třeba neznal alternativní léčbu. Děkuji

No kdysi se mě taky dělaly většinou za uchem,ale sralo mě to. Pak jsem to řešil tak,že jsem je natřel heparoid mast a rozmasíroval. Kolega v práci to měl na krku a byl z toho docela rozladěný a prý už to tam má 2 roky sice nevěřil,že tohle pomůže,ale pomohlo byl rád,že nemusí s tím na to vyříznutí páč se toho bál.