Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Covid 19 koronavirus +seznamka+znamost +osobne

Dobry den nevim co mam delat kvuli covidu 19 koronavirusu nemam stale znamost chci mit konecne znamost nechci jit do karateny nechci se nakazit tim virusem chci zit a byt se svou holkou nebo zenou nevim co stim poradte mi nevim na koho presne se mam obratit kdyz ne ten nouzovy stav az do 3.prosince 2020 vlady CR uz nechci cekat az bude novy lek na ten virus az zabere co stim mam delat poradte mi prosim i kdyz ta zena bude Praha nebo Liberec mimo Decin Dekuji za odpoved Mirek

loading...

nechci cekat az bude novy lek na ten virus az zabere co stim mam delat

Až bude vakcína, budou se očkovat jen důchodci a záchranáři.Takže buď máš smůlu, že seženeš jen očkovanou "holku" nad 65 let nebo jako důchodce mladší neočkovanou, která ale nebude mít o staříka zájem.Možná jen někde okolo E55, tam na to tak nehledí.Očkování mladší populace začne prý až tak za rok, tak musíš počkat nebo si kup tu umělou přítelkyni, tu můžeš i omývat desinfekcí proti covidu, abys ji nenakazil.

Jestli před covidem nevím, holky sháněl v červenci a srpnu.No furt lepší se zeptat tady nebo zkusit ty seznamky, třeba tam nějakou zoufalku zaujme.Zase lepší než ten jedinec, který tady kdysi sháněl nějakou týranou holku, kterou by zachránil a ona mu byla vděčná a chtěla ho.Jestli to není on.Měl žít v pravěku, tam si chlap prostě nějakou babu ulovil a zatáhl do jeskyně a měl ženskou.Možná někde v Africe to takhle jde dodnes.