Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Roztrhané snubní papíry

Ahoj je mi 16 let a moje mamka si našla asi před rokem přítele v Nepálu na začátku roku za ním jela na měsíc a vše bylo v pořádku a teď když Nepál konečně otevřel hranice tak za ním jela aby se vzali už je tam s ním asi týden a dnes byla Mamka na záchodě a já ji zavolal a chvíli jsme volali a její přítel si myslel že volá s nějakým chlapem a roztrhal snubní papíry a sbalil si svoje věci a teď ve vedlejší místnosti hraje nějakou hru na mobilu. Mamka do něj investovala 450000kč na začátku roku za ten měsíc 100000 a na rozvod jako odstupné 300000 a on ji teď řekl ze si klidně pučí a vše ji vrátí a ona neví co má teď dělat. A v průběhu několika měsíců než za ním znovu přijela jí ty peníze chtěl vrátit už několikrát a rozejít se ale vždy kvůli úplné blbosti.

Zatim do nej letos vrazila 850.000, i kdyz se chova jak idiot a snazi se ji zapudit. At do nej vrazi jeste tak milion, ci dva, pak uz ji fakt, ale fakt slibi, ze ji vsechno vrati, jen co odjede zpet do CR, i na letiste ji odveze - a pak se misto vraceni penez holt prestehuje o vesnici dal a zacne balit jinou maminu.