Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam patří horror?

Podle mě by se žánr: Horror, pokud jde o nadpřirozené prvky měl řadit do kategorie fantasy. Proč tomu tak není. Vždyť není reálne aby existovaly napřiklad démoni.

Horror nemusí být o příšerách. Psycho H. /popř. "jemné" duchařiny/ jsou IMHO to pravé ořechové (ale každý to má jinak). To samé "vyvražďovačky" - to má od horroru hodně daleko (spíš je to hňuš).

Vždyť není reálne aby existovaly napřiklad démoni.

Jsi si jistý? Definuj realitu a definuj démony. A píše se existovali...