Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hrob psa - 2,5m od skleníku

Dobrý den, soused pochoval psa na svém pozemku, ale 2,5m od našeho skleníku. Vadí mi to, chci se zeptat - může to mít vliv na to, co ve skleníku pěstujeme? Taky na stromky, které jsou hned vedle? A může se to vlastně dělat? Děkuji.

A která rostlina ze skleníku stačí za dobu vegetačního období vytvořit kořeny 2,5 metru dlouhé? A i kdyby, tak se jen zaraduje nad porcí dusíku nebo fosforu navíc.Jak už píšou ostatní, je to jako hnůj.Nebo kompost, ve kterém pochcípaly stovky žížal a jejich zbytky se rozkládají přímo pod rostlinami.Stromům to nevadí vůbec a nějaká představa, jak nějaké nemoci nebo bakterie proudí kořeny a stromem až do plodů, je utopie.