Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psychické potíže

Ahoj Doufám že to píšu do správně kategorie chtěl bych se s vámi poradit je mi blbý jít za lékařem Připadám si blbě jde o to že jsem se před měsícem já zašel s přítelkyní a Nesu to velmi špatně psychické potíže s nezlepšují se tak jdu poradu jsem nevím si rady Třeba to bude někdo s podobnými zkušenostmi Děkuji mockrát

Věnuj se něčemu užitečnému, například se nauč česky, interpunkční znaménka apod. Nevěřím, že jsi takhle debilně psal ve škole. Blbě si připadáš zcela oprávněně. Možná ti to, co píši, přijde příliš drsné, ale správné ovládání jazyka ti zvedne sebevědomí a lépe se vyrovnáš i se svými emocemi.

Ma cenu reagovat? Myslím si že se to netažu o výuku jazyka pokud tam není dotaz na výuku to znamená že se na to neptal tudíž mě to nezajímá takže úplně zbytečný komentář jsem rad že se asi doma nudíš a chodíš se povyšovat nad ostatními můj dotaz znél jinak ale díky za zbytečný koment :)
K tomu pravopisu Píšu to na mobilu a určitě nechci u mobilu sedět věčnost jenom abych opravoval nějakou chybějící interpunkci protože jsou tu lidi který chtějí pomoct a řeší jenom dotaz ne blbiny okolo