Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nazev filmu

Jak se jmenuje film ve kterém jsou scénky jako: Město s drogově závislými, město plné právníků, žena co chce furt sex, apod.? Děkuji

loading...

mozno chodi, mozno nie, ale ked sem nahodou niekedy zabludi ma odomna link.
ako tak citam komentare na csfd, bude to urcite ono. (ja uz si to az tak nepamatam)

...A tak si Neil může vsadit na bezedného žrouta, potkat "nejlepší šukačku" svého života, poznat drogu vzbuzující závislost již po prvním požití (vzorek zdarma), nechat se zavřít ve městě právníků nebo se jen tak bavit nad vzdělanými kritiky v Muzeu uměleckých podvrhů...