Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s autodrahou Carrera

Dobry den, kupil som autodrahu Carrera GO 62519 pre deti, chcel som to odskusat, zapojil som len maly okruh nie celu trat a ked stlacim jeden ovladac tak idu naraz obidve auticka. Kazde z auticok je na inej trati(drahe). Predpokladam, ze by malo kazde auticko ist na jednotlivy ovladac? Alebo sa mylim? Kde moze byt chyba?

Neni to třeba propojené křižovatkou? Pokud je jen jedna, logicky se obě trati propojí (musí jich být sudý počet). Tohle je teda zkušenost s pravěkou dráhou (ites).
Každé autíčko by mělo mít svůj ovladač, to dá rozum. Se soudobými autodráhami zkušenosti nemám, u té staré byl ovladačem reostat, ale dnes (a posledních 20 let) předpokládám použití nějaké sofistikovanější techniky.