Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partnerka fixovaná na ex

Dobrý den. Má přítelkyně (půl rocni vztah) se pořád vídává se svým prvním klukem (asi tak 2 krát za měsíc. buď jde k němu na kávu nebo se projíždí v jeho autě a vrací se pozdě v noci). To by mi až tak nevadilo, nebudu ji zakazovat přátelství, znají se od dětství a rozešli se před 6 rokama. Jestli spolu pak někdy spali to nevim. V posteli má ale cca metrového medvěda od něj. Ještě spolu nebydlíme takže nevím jestli se k němu tulí nebo ne, ale v telefonu má nahé fotky s tím medvědem,které mě rozhodně neposílá (vůbec mi neposílá nahé fotky). Nevím jak to mám chápat? Jak ji mám říct že chci aby toho medvěda vyhodila?

Kdyz neumi svi manzelce rict co chce, a namisto toho to resi na poradne tak toto beru jako feminimni chovani.

Vsiml sis nekdy jak resi problem zena vs chlap? Zena kdyz ma s necim problem, tak se jde vykvákat o problemu za kamoskama, snizuje napeti ale problem se tim nikdy nevyresi. Zatimco chlap problem resi primo a hned.

Uz len fakt ze ma v mobile nahe fotky vypovedá o jej povahe celkom dost. Ja ako odbornik na zensku neveru xD ti poviem len tolko ze rozchod je asi najlepsia moznost. Co sa tyka medveda zvolil by som slušný a ludský spôsob. Upáliť toho plyšoveho zm"da na hranivi :-D