Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitny toastovac

aute, chcel by som nejaky kvalitny toastovac, ide mi hlavne o to aby som tam mohol davat toasty aj vacsej velkosti a napchane syrom a aby ten syr ked vytece neostal priskvareny o povrch, tiez je pre mna dolezite aby doba spravenia toastu bola rychla kedze vstavam skoro rano do roboty rozmyslam nad tefal snack cillection 4v1 cez tefal stranku by sa dal za 86€ alebo potom sencor ssm 9410

Dakujem za rady

Taky jsem zjistil, že pečící papír je spása toastovače. Od tý doby děláme toasty se sýrem mnohem častěji, zapečeme klidně i starší chleba, či rohlíky, alespoň nevyhazujeme pečivo. V pečícím papíru se dá osmahnout i klobása, nemusím pak špinit pánvičku. Vlastně je ten toastovač alternativa kontaktního grillu, akorát díky tvaru umí lépe zapouzdřit toastový chleba.

Při nákupu toastovače jsem měl hlavní požadavek - aby uvnitř byly čtverce, nikoliv trojúhelníky. Musel jsem koupit po netu, v obchodech měli jen ty trojúhelníky. Koupil jsem nějaký obyčejný bazmek pod 6 stovek.

Taky jsem zjistil, že pečící papír je spása toastovače.

100% souhlas, ja se to taky nedavno naucila a uz nikdy jinak. Vzdycky me pekelne stval ten syr, ktery zatekl vsude mozne a dostat to z toho byl peknej opruz i na toustovaci s vyndavacima plotnama. Co jsem zacala pouzivat pecici papir, klidne si tam toho syra dam i vic :-D

Ja mam vymenne plotny, jsou tam celkem tri - tusim jedny trojuhelnikove, jedny na vaflovac a jedny grilovaci, ale pouzivam jen ty trojuhelnikove na tousty z toustoveho chleba. Ale je fakt, ze bych se mohla naucit pouzivat i ty grilovaci, jsou asi univerzalnejsi a navic se mi tam ani poradne nevejde ten toustovej chleba, co kupuju (bo jedinej neni od Penamu).