Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné správanie kolegyne/kamarátky

V poslednej dobe sledujem,že sa správa nejako divne ak sme sami dvaja (počas prestávky,cesta busom) tak sa so mnou baví pokecá,pobavíme sa, posmeje sa ale akonáhle sme v kolektíve čo sa stretávame tak ma úplne ignoruje alebo sa odmerane/agresívne baví so mnou. Vie niekto čo to znamená?

Bere te jako emocionalni tampon, kterymu se vybreci kdyz je sama. Kdyz si zachovas svoji hrdost a zacnes ji ignorovat, i ty jeji testy jestli se z ni poseres, zacnes se pred ni bavit i s jinyma zenama tak zacne zarlit a bude otravovat ona tebe.

Tak kolegyně nebo kamarádka?
Když jdeme někam s manželkou, potkáme nějaké její známé a ona začne s nimi něco "řešit", tak obvykle poodstoupím a nechám je být, ať si to vyřeší, stejně zase odejde se mnou. Kdybych se jim do toho montoval a cintal svá moudra, asi by na mne byla taky odměřená/agresívní.

Případně využiju vítané přestávky a odskočím si na frťana nebo na WC.
:-D:beer: