Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám jít k očnímu?

Dobrý den, vidím při mrkání nebo pohybu očí zkresleně modré čáry (středně veliké) a černé tečky, které hned zmiznou, hlavně večer. Taky jsem citlivý na světlo, Nevím jestli je to migréna očí, protože žádnou bolest hlavy necítím. Mám zajít k očnímu nebo ne ? Prosím poraďte...

Nevím jestli bych v tuhle dobu chodil do jakékoliv ordinace (a čekárny) chytat nejen koróny. Ono je toho dost i normálně ale u doktora je to koncentrované a hlavně díky desinfekci jsou tamní bacily odolnější.