Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdravotné problémy

Dobrý deň chcel by som sa opýtať už dlhšiu dobu som často teda stále podráždený bez nálady nervózny a už to trva celkom dlho snažím sa proste naladiť pozitívne ale proste aj tak sa to vráti, už dlhšiu dobu sa mi ďalej aj stáva že proste musím stále si kontrolovať tie iste veci či mám dobre uložené a proste má to núti a hovorím si že to neni normálne , často mením nálady raz som smutny proste kvôli nejak blbosti a potom sa aj bojím proste, keď sa zniekym bavím idem si písať tak proste si len hovorím že neviem čo mu napísať a ocom sa snim baviť a setko má to tak odrádza že aj tak toho človeka stratit nechcem a proste bez nálady som často a tak asi to už normálne nebude keď to trva dlho proste keď som smutny tak sa mi ani nic nechce a podobne, a toto všetko a som ešte len po 18ke. Ďakujem za radi

loading...

Blbou náladu má teď kdekdo - zima, málo slunečního svitu, všudypřítomná omezení v souvislosti s COVIDem... Na druhou stranu, pokud vás to omezuje v běžném životě, bylo by dobré se o tom poradit s odborníkem - začněte u svého lékaře, on už bude vědět. ;-)

Poradit se s doktorem. Na spoustu takovych veci leky jsou a zabiraji skvele (jen je potreba je brat skutecne pravidelne a nekterym trva i par tydnu, nez zacnou viditelne zabirat.)
Neni nic spatneho na tom, dodat telu to, co se mu nedostava, nebo poladit mechanozmy, ktere zbytecne nekoho obtezuji. Mam taky zname, se kterymi se uz takrka nedalo vydrzet (a stvalo to i je) a po zmene medikace jsou z nich zase naprosto normalni lidi.