Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stydliva pritelkyne?

Ahojte,

mam novou pritelkyni, sme spolu 5. mesic, vsechno funguje jak ma, az na to ze kdyz dojde na intimitu tak to skonci tak ze ja ji drazdim klitoris rukou zajdu pod spodni pradlo kdezto ona mne drazdi pres trenyrky a to je maximum. Pak se odtahne a tim mi naznaci ze i ja mam prestat. Je este panna, ja uz sem vztah mnel a tam samotny sex prisel po 2 mesicich nejak spontane. Nechci nic uspechat nejde mi o sex jen uz bych se chtel posunout. Mam tomu dat cas nebo ji uz naznacit ze se chci pohnout i v teto oblasti. Dekuju za rady

loading...

Podle mě je to celé jen bullshit, a normální člověk by to neřešil na netu s cizíma lidima a k tomu popisoval jak ošahává svou "novou" přítelkyni.
IMHO jsi stále jedna a ta sama osoba co se zde ukají přes VPN o onanii nezletilých, ošahávání šulinků přes trenýrky a podobně viz tvé ostatní příspěvky.

Jestli ti nechce roztáhnout nohy, tak ji ho strč do prdele a dej pokoj.