Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dárek na rande

Ahojte lidi prosim vás tři rande mám za sebou třikrát jsem donesl malou kytku a chtěl bych udělat něco trochu jinýho aby to nezačínalo bejt trapný. Napadla mě nějaká velká čokoláda a nebo myslíte že by jí udělal radost malej plyšovej medvěd? Předem díky moc

Zajímavá myšlenka :beer:. Jde samozřejmě o čtenářské preference cérky (je třeba se zeptat). Kdysi jsem slavil úspěch s Heinleinovou kocouří novelou "Dveře do léta". Pak chtěl miláček další "romantické" scifi - následoval Den trifidů, Právo na návrat, Vynález van Troffa ...a už nevím co všecko. To už je ale hodně dávno. Taky už má vnuky :puff:

Kdyby mezi vyjmenovanými tituly byl ještě Nonstop, Druhá planeta Oggu, Nepřemožitelný, Nebo sbírka Pozemšťané a mimozemšťané se skvělou povídkou Nic pro hrdiny, případně série od J.M.Trosky, myslel bych, že píšeš o mně :-) .

Přesně to jsem chtěl také napsat. Jako děcka jsme se hádali, jestli by bylo lepší být Agirem nebo Smrtonošem :)

A Nic pro hrdiny je naprosto šílené :-D Více se mi líbí Styx a Tunel pod městem.
K těm postapo bych ještě přidal Bídné roky.

Jo, a mám rád - a čas od času se k tomu vracím - Neználka ve Slunečním městě. A ne, nejsem senilní.
Právě teď, po x-té, čtu komplet Kopyta a Mňouka.