Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blba práce

Zdravím chtěl bych se zeptat jaký na to mate názor, je mi 21 let, ve firmě dělám asi 8mesicu.
Mám práci na dohodu o provedení práce. Dělám v topenarske firmě, jsme z malého města ale jezdíme na zakázky do velkých měst takže sem přes týden pryč.Od doby co sem nastoupil mám průměrně asi 20 tisíc čistého ale spis trochu méně,jsou měsíce kdy jsme v práci celých 20 dnů ale někdy třeba jen 12 proto těch 20tisic+- jinak bych měl mít na den nějakých 1300. Přijde mi ze je to dost málo na to ze sem skoro cely měsíc fuk,Vadí mi dost na te práci ze krom toho ze nemuzu skoro nic dělat ve volném case protože když prijedem třeba večer v pátek tak nic už nestihnu, a v sobotu nemuzu třeba nic dělat nebo někam jet protože v neděli máme ráno schůzku skrz další práci. Ani nemluvím o tom ze sef nám neproplaci nic navíc když jdem o víkendech nebo o svátcích. Jaký na to mate názor ?

Ta práce sama o sobě mi nevadí, svým způsobem mě i baví protože je to jiná věc než kterou sem vyuceny takže se i rad naučím něco nového, jen mi přijde ze poměr času vloženého do te práce ku poměru peněz co z toho mám se mi moc nevyplácí.

Mně můj bývalý zaměstnavatel nabídnul, jestli bych se k nim na čas nevrátil, že týpek co nastoupil na mé místo když jsem odcházel do důchodu hodlá zahnout kramle a že z té fronty uchazečů o zaměstnání co se každé ráno tlačí před vrátnicí si nikoho vhodného nemohou vybrat.
Ale že mi mohou jako důchodci nabídnout dohodu o pracovní činnosti a jen 10kKč, aby za mne nemuseli platit poštovné a balné nebo tak něco.
Rozumná dohoda s nimi nebyla, tak jsem je (slušně) poslal do prrrdele.

Údajně jsem neměl mít píchačky a mohl jsem si určovat pracovní dobu (to bych chtěl vidět, náplň mé práce souvisela s výrobou a taky se na mne obraceli zákazníci s odbornými dotazy).
Ale do té firmy jsem se nechtěl vracet.
A když, tak jen kvůli penězům. A 10kKč pro mne nejsou peníze, tak špatně jsem na tom zase nebyl. A kdybych si určil pracovní dobu, že bych strčil hlavu do kanclu, pozdravil "Dobrý den a na shledanou", tak by to pro mne znamenalo dvě cesty vlakem.
Tak kdyby se na mne ještě obrátili, navrhnul bych, jakou mám finanční představu a že ty peníze chci za to, že si večer nařídím budíka na 4.20, abych ráno stihnul vlak, pracoval bych už zadarmo.
:-D:beer: