Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koloběžka - jezdíte někdo?

Zdravím všechny. Na odlehčení nynější depresivní situace kolem covidu zakládám téma o koloběžkách. Jednu takovou (Kostku) doma mám a docela mě to nadchlo. Tak by mě zajímalo, zda někdo taky koloběžíte a jaké máte oblíbené trasy. Jsem z Vysočiny na hranici s Jihomoravským krajem.

Ja tam vidim len, ze sa mame pochvalit ake mame oblubene trasy.
Ja tu k Jezikovi, trasa nic moc, ale ked uz tam sedi a donesie mi to pivo a k tomu ten pocit, ked ste v krcme, ktora sa za poslednych 40 rokov nezmenila...na nezaplatenie.
Len cil ma furt zavrete, snad na jar otvori este.