Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrácení tílka

Zdravím všechny, prosím vás mám starý tílka jen na běhání nebo cvičení ale potřeboval bych ho trochu zkrátit na délku. Myslíte že bych mohl jen prostě vzít nůžky a rovnoměrně to sestríhat? Nebo se to dole musí nějak zašívat? O nějakej pěknej střih mi nejde jsou to jen tilka na cvičení ale jen jestli se nemůže nějak posrat úplně když ho sestřihám na délku. Předem vám moc děkuju, jestli je to hloupej dotaz tak se omlouvám.

Vzhladom na to že v našej rodine sú krajčírky mám dojem že by bolo omnoho lepšie to aj zašit pretože aj mne ako laikovi sa prosté odstrihnutie zda ako zly napad. Ak máš niekoho kto by ti s tým vedel pomoct radšej ho popros. Kazdopadne nejde o nič zlozité, len sa to dole zahne do vnútra a zašije :)