Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou auto koupit?

Zdravím, vím že co člověk, to názor a já jsem na auta úplný amatér, ale dalo by se koupit auto do 100 000, které by bylo dobré jak na cesty tak i terén? třeba SUV, nebo něco takového? :) Na netu je toho spousta, ale kdyby jste si někdo něco takového pořizoval, tak do jaké značky by jste šli? :)

Pokud se bavíme o 100 tisících korun českých, tak bude výběr asi hodně omezený. Dost pochybuju, že by se dalo koupit cokoliv nového do této částky. Možná tak nějaká Babeta (před léty se mi někdo chlubil, že si pořídil tuhle skoro klasiku za něco přes 50 tisíc), ale myslím že i ceny motocyklů jsou už přes 100 tisíc (myslím, že kategorie "splašené potrubí" už neexistuje, to by podle mě se mělo do takové částky vejít bohatě, i když kdo ví).