Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký byl letošní Valentýn? Zklámání nebo super?

Předehra je přeceňovaná, půjdu rovnou na věc. Bude to rychlovka. Pije Vám Valentýn krev, nebo ho máte rádi? Prosím, mrkněte tady na dotazník a nacvakejte tam své odpovědi. Je to naprosto anonymní, obavy hoďte stranou. Bohužel, nemůžu Vám za to dát nic, než velké poděkování. Stopovala jsem to a zabere to cca 2 minuty:

viewform?fbclid=IwAR0bPlFEtOEDjHMZ29fTScR-ZePnma0nM8ht7sWVwE54vtqyCabrphH35xw

Je to jen Černý pátek v růžovém, kdy se snaží obchodníci vydělat :) Mně to přijde osobně docela směšné, že bych měl jeden jediný den vyznávat přítelkyni lásku jen kvůli tomu, že je to IN ... když máš někoho rád, můžeš mu to dát najevo každý den, nejen během Valentýna