Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Měřeni tlaku - holtr

Zdravím. Roky už jsou tady a rokama přibyvají i zdravotní problemy.
Při googlení jsem narazil na toto.
https://merice-krevniho-tlaku.heureka.cz/hartmann-veroval-duo-control/#specifikace
A zaujalo mně to info.

vyhodnocení a sdílení dat přes aplikaci

Což jsem pochopil, že to funguje jako holtr.

Ma měkdo nějake zkušenosti s něčim takovým?
Nebo třeba doporučte něco lepšiho.
Doma mame Tensoval comfort
https://www.bozp-bezpecnost.cz/Digitalni-tlakomer-Tensoval-comfort-d349.htm

Tlakový holtr jsem měl, měření co hodinu, v noci otrava, ale dalo se to vydržet.
Když jsem ho měl posledně, dostal jsem nějaký závadný kousek, ta hadička byla jakási prasklá a ta manžeta se nedala nafouknout, ucházelo to. Na holtru "error", za dvě minuty další pokus, dtto.

Holtr jsem sundal a co hodinu si měřil tlak klasickým rtuťovým manometrem a fonendoskopem. V noci jen jednou, kdy jsem šel za WC. Doktorce jsem pak předal papírek.