Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako lekar urci cas smrti a pricinu?

Dobry den

Mala by som otazku a dufam ze mi niekto bude vediet poradit,pomoct,vysvetlit.
Nedavno mi zomrel oco.Zomrel doma v spanku.Prisiel obhliadajuci lekar.Nieco vpisoval do pocitaca a odisiel mama povedala ze sa na oca ani nepozrel a teraz moja otazka.Ako urci cas smrti a pricinu? Potrebujem vediet co sa mu stalo aj ked to uz nezmenim ale potrebujem odpoved.

Dakujem

Změna tupého předmětu, původně: Smrt (host)

Lekar napisal ze zomrel na zlyhanie srdca a cas smrti nieco po 8 rano a mama ho nasla a volala 112 pred 7 rano tak asi lekar nerobil svoju pracu ako by mal a tiez bolo nam povedane ze nepojde na pitvu.Tak je to bohuzial uzavrete a uz nezistim ako to bolo naozaj,co ma velmi mrzi.Ale asi to tak malo byt a jednoducho sa musim vyrovnat so stratou.
Dakujem vsetkym co mi odpovedali som vam vdacna ze ste sa mi skusili pomoct a poradit.