Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit kočičích chlupů?

Viz nadpis. Chováte někdo kočky? Jak řešíte jarní pelichání? Je to děs běs, dámy a pánové. Chlupy jsou všude, vyluxovat nejdou, vyfoukáním je pouze "přemístíte" na jiná, ještě dokonalejší, místa. Kristova svatá noho, je jich tolik, že bych z nich možná dokázal uplést deku... Je to naše první jaro s kočičkama puberťačkama, tak nevím, jak si poradit. Za každou konstruktivní radu budu vděčný.

To víš, že převzala. Ale nechala tě v iluzi, že vládcem jsi ty a že všechna rozhodnutí a nápady jsou z tvé hlavy, když ti je tam předtím šikovně podstrčila. Ona tak vždy dosáhne svýho a za špatný rozhodnutí nese zodpovědnost chlap. Každá chytrá ženská to tak dělá. Blbku by sis přece nevzal.

Zalezi od rasy, my mame dlouhosrste kocky (krizeny Maine Coon s evropskou) a na veterine je strihame (technicky v zato jde spise o prostrihavani) co rok.
Jinak je ceseme co den nebo obden, ale museli jsme je naucit co trvalo par mesicu nez se nechali. Ted kdyz vidi kartac tak uz vyvaluji pupiky nebo delaji mostiky :)

Ovsem pripadne mi ulitlé kdyz lidé holi klasické Evropské kratkostrské dohola jen proto ze nechcou doma chlupy, to uz si tu kocku radeji ani neporizivat.
To je jak ty paka, co si vemou dom golder retrivra a pak je doma v koute v kleci protoze nechcou doma chlupy.
[woman-maine-coon-cat.jpg]