Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soukromý doktor - vyplatí se a bude se mi fakt věnovat/pomůže mi...?

Soukromý doktor - vyplatí se a bude se mi fakt věnovat/pomůže mi...?

Mám takový zdravotní problém, jde spíše o estetický problém, kvůli kterému jsem byl už několikrát u dvou (podle recenzí na znamylekar.cz) UDAJNE dobrych doktorek (kožních)... Obě mi daly naprosto rozdílnou diágnózu, obě špatně a obě mi samozřejmy nepomohly (a obě se mnou byli hotovy v rámci pár minut)... Takovou stupiditu a nekompetenci u doktora jsem opravdu neviděl... Praktická doktorka mě jen neustále posílá ke kožní... Takže buď budu prostě zkoušet různé kožní, jednu po druhé (to nevím jestli vůbec jde...?), dokud fakt nenarazím na nějakou kompetentní, co se mi bude fakt věnovat (a internet v tomto není pomocí), nebo mě prostě napadlo, že budu muset zajít k soukromému doktorovi, tomu patřičně zaplatit, modlit se a doufat aby se mi alespoň on fakt věnoval (za ty peníze) a důkladně se mnou prošel všechny možnosti co mi může být (jakkoliv nepravděpodobně) a postupně to případně vylučoval, až dojde k tomu co/čím to doopravdy je (já jsem si celkem jistý, že vím čím to je (alespoň přibližně) ale kožní moje informace v podstatě ignorovali)... Prostě potřebuju někoho kdo se mi fakt bude věnovat (tedy za peníze)...

Moje Dotazy (nemám žádné zkušenosti se soukromými doktory-kožními):

1) Fakt se mi soukromý doktor (KOŽNÍ) za ty peníze bude věnovat? Nebo "jen předstírat" a zinkasuje prachy a stejně mě "odbyde" tak jako standardní doktor, jen to třeba "lépe okecá"...?

2) Kolik se tak platí soukromému doktorovi (za hodinu?) ("kožní" problém menší, ale asi relativně netradiční (proto to asi taky ty dvě předchozí blbky kožní špatně diagnostikovali) (Olomouc , Brno... Ale pokud by fakt bylo potřeba dojedu i do té Prahy no...)

3) Pokud mě soukromý doktor pošle na nějaké vyšetření, třeba já nevím "ultrazvuk", "rentgen" cokoliv někam do odborného pracoviště (nemocnice, klinika nebo laboratoře nebo já nevím...), tak to už platí standardně moje VZP pojištovna (i když je to na "příkaz" soukromého doktora?) Nebo i vyšetření, na které mě pošle soukromý doktor, je "soukromé", takže dané vyšetření taky musím platit já a pojišťovna mi to nezaplatí?

Díky

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny