Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cernobila znelka odpočet cisel 5 4 3 2 1

Ahoj.
Zaboha si nemohu vzpomenout na jméno pořadu, kde úvod tvořilo krátké černobílé video s lehce neostrým obrazem a odpočtem čísel tuším 5 4 3 2 1 a poté začal pořad. Vybavuje si prosím někdo, o jaký pořad se jedná ?

Asi máte na mysli to jak tam byly záběry z demolice (odstřelu) Těsnovského nádraží. I když to snad nebylo černobílé, to si vybavuju jako barevné. Jméno si bohužel nepamatuju, ale neni to tak dlouho, co to televize znova vysílala. Krome odpočtu zněla tam melodie ta naše písnička česká. V premiéře se to vysílalo v devadesátých letech.
Ale jak už někdo napsal, může to být spousta dalších pořadů.