Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neni online na badoo

Zdravím, nevyznám se někdo z vás v seznamce badoo? Zkusil jsem se tam zaregistrovat a píši si s jednou holkou. Při chatu se mi normálně ukazovala, ze je online, nebo kdy byla naposledy přihlášena, ale ted už ne. Lze tohle nějak v nastavení vypnout? Zeptal bych se jí, ale je mi to blbe se ji ptát. Dekuji

loading...

Taky jsem měl pocit, že tam jsou jen virtuální lidé. Teda pokud si to s něčím nepletu, ono těchto rádoby seznamek (roz. šmejdů) je víc (napadá mě ještě be2).

Hlavně nikam nezadávat osobní údaje, natož číslo kreditky, jinak to skončí právě jako v tom citovaném vlákně.