Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokončená pouze státní maturita

Zdravím, mám poměrně komplikovaný dotaz. Po ZŠ, kde jsem měl výborný prospěch, jsem se na popud rodičů rozhodl studovat strojní průmyslovku. Chyba. Nesnáším ten obor jako nic na světě. Teď jsem ve 4. ročníku a čeká mě maturita. Od státní maturity neočekávám v mém případě žádné potíže, ale u profilové by se musel stát zázrak, abych ji zvládnul. Představme si tedy, že mám hotové státní maturity (ČJ, AJ), ale nezvládl jsem profilovou část. Nevíte někdo o nějaké škole (předpokládám soukromé), která by mi umožnila třeba dálkově vystudovat 4. ročník jiného oboru a připravil se na její profilové maturity ?
Předem moc děkuji za odpovědi.

Vím, že o přestupu rozhoduje ředitel školy, ale málo který by mě asi přijal do 4. ročníku na jiný obor, takže otázka zní, jestli někdo neví o škole, která je ochotna přijmout do 4. ročníku neúspěšného maturanta.