Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Očkování na Covid - Zvací sms

Zdravím,
13.5 jsem registroval taťku na očkování, pořád ale nepřišla zvací SMS.

Jen se chci zeptat jestli je to normální, čekat takhle dlouho, tata mě docela nervuje stím...

Díky za odpovědi

Jak bylo psáno výše - zbytečně nečekejte, najděte si na https://ockovani.opendatalab.cz/ méně zatížené místo a zaregistrujte se na očkování tam. Novou registrací ta původní zanikne. V naší nemocnici (Chrudim) čeká na 3200 lidí ve frontě, přičmž včera naočkovali první dávkou celých 96 pacošů. Do 20 km odtud pak máme místo, kde čeká necelých 400 lidí a včera naočkovali 168 kusů.
To, co má na webu MZČR, že po registraci se zařadíte na konec fronty je pravda, ale jen v rámci dané věkové skupiny - pokud je tedy otci třeba 50+ dostane se i tak před všechny zaregistrované 40+ a 30+ jež dosud nemají zarezervovány přesné termíny.