Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej na bazaru - scamm ?

Zdravím, snad jsem ve správné kategorii, ale pořebuji radu.

Na bazaru prodávám grafiku a ozval se mi jeden kupec.

Problém je, že nemám zkušenosti s převodem peněz mezi bankami.

Chci se zeptat jestli mohu vlastně kupci poskytnout tyhle všechny informace, které jsou na obrázku. A když mi dorazí peníze na účet jestli dotyčný nemůže dat refund nebo něco podobného.

Připadá mi, že to je nějaký těžař, z jiné země, jelikož to vypadá jako by překládal v google překladači.

Díky za rady

Strojový překlad, už to je podezřelý. Tomuto bych to rozhodně neprodal.
Nezapomeň, že podmínky si určuješ ty, ne nějakej kupec z Nigérie.
Internet je plnej příhod o naivkách, kteří zaslepeni výhodným prodejem přišli o zboží bez náhrady.