Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batoh Wenger - dá se ještě koupit?

Pár let je tomu, v Kauflandu byl v akci (snad jako prémie za nalepovací kupony) batoh, tehdy jsem si ho koupil, velmi šikovný pro mé použití, do dneška ho všude nosím.
Ale doba používání je na něm znát.
Teď jsem si chtěl koupit nový. Je na něm štítek WENGER, ale když hledám na internetu, nabízí mi batohy na notebooky, ale takové šikovné rozložení kapes jsem nikde neviděl. Kapsy jsou všechny na zip.
Nevíte někdo, co by to mohlo být za typ a jestli se dá někde sehnat?

[93187-wenger1-jpg]

Už se mi rozbil i druhý zip, tak jsem ho zase vyměnil.
Zkusil jsem napsat do ešopu co batohy a tašky téhle značky nabízí:

Je tomu už pár let co v Kauflandu byla nějaká akce, koupil jsem si batoh co na něm byla nášivka WENGER.
Batoh mi dobře slouží, ale už se na něm projevuje čas, třeba nedávno jsem musel vyměnit už druhý zip.
Rád bych si koupil batoh stejného typu, ale zatím jsem ho nikde nenašel.
Vaše firma nabízí batohy té značky, ale ten můj (obrázek v příloze) jsem tam nenašel.
Myslíte, že by se někde dal sehnat?

.

...Batohy Wenger kdysi byly v Kauflandu, ale tyto kolekce nikdy nebyly určeny k distribuci....

Hmmm...
:-(

Originálna firma Wenger skrachovala v roku 2007,hodinky a nože prevzal Victorinox,batohy a tašky a licenciu na použitie mena Wenger na nich odkúpila firma TriMedia LLC.Hong-Kong a tá ich predávala prostredníctvom obchodov Tesco,Kaufland a spol,takže nejaké pravidelnejšie “reedície” určitých modelov bude asi problém nájsť ,Wenger ako taký ich už nevyrobí….

To je škoda. Takové batohy už pěkných pár let nosím co mi doporučil lékař, abych nenosil tašku přes rameno, že to škodí páteři. A taky už jsem jich pěkných pár vyhodil, když se opotřebovaly.
Tenhle batoh mi vyhovoval jednak rozložením kapes jednak už toho hodně vydržel (a doufám, že s opraveným zipem ještě vydrží).
:-(:beer: