Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nádobí do mikrovlnky

Zdravím
Kdosi tady správně poznamenal "život je svině" to mu dávám plně za pravdu.Řeším otázku která by mě před rokem co před rokem před měsícem normálně nenapadla dá se jídlo nosič dát do mikrovlnky samozřejmě ne kovový ? díky

Jestli není kovový (či s kovovou ozdobou /typicky napařené, namalované zlato/), klidně. Taky bych moc nedoporučoval kameninu - rádo to praská. Bacha na plast, některé misky mají moc nízkou teplotu tavení. Je třeba se zeptat prodavače, pokud nemá IQ pod dvacet.